AI – NAJLEPSZE NARZĘDZIA   cz. 2

AI – NAJLEPSZE NARZĘDZIA cz. 2

Przyszłość technologiczna jest teraz – a jednym z ciekawych obszarów, który przechodzi dynamiczny rozwój, jest sztuczna inteligencja (AI). AI to dziedzina informatyki, która zajmuje się tworzeniem systemów i narzędzi, które naśladują ludzką inteligencję i zdolności poznawcze. Dzięki postępowi w dziedzinie uczenia maszynowego, głębokiego uczenia i analizy danych, nowoczesne narzędzia AI oferują nieskończone możliwości w różnych dziedzinach.

 

KILKA KONKRETNYCH APLIKACJI

 

ADCREATIVE.AI Wygeneruje aktywne reklamy o wysokiej skuteczności , poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji . Optymalizuje procesy tworzenia reklam poprzez automatyzację i personalizację . Dostarcza narzędzia i wskazówki dotyczące optymalizacji kampanii  reklamowych .

 

WEBFLOW  –  Pomoże ci w projektowaniu i tworzeniu responsywnych stron internetowych bez konieczności programowania . Oferuje wiele narzędzi do marketingu , SEO i sprzedaży online .

Dzieki wizualnemu edytorowi z funkcją przeciągnij i upuść jesteś w stanie zrobić niesamowite strony .

 

GRAMMARLY  –   Jest to narzędzie do pisowni , gramatyki i stylu w tekście . Działa na zasadzie weryfikacji pisanych treści i podpowiadania poprawnych . Dedykowane dla różnych grup osób , które piszą teksty .

ICONOSQUARE  –  Jest to platforma analityczna do zarządzania mediów społecznościowych . Oferuje ekskluzywne narzędzia analityczne , które pomagają w zwiększeniu wydajności na platformach takich jak  INSTAGRAM , TIK TOK , LINKEDIN , TWITTER , FACEBOOK .

Dzięki temu narzędziu możesz śledzić statystyki , analizować wyniki , planować posty , zarządzać społecznością .

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments